Fundacja Edukacji Prawnej IUSTITIA > Wiadomości > Ostatni dzwonek na zapisy na webinary

W dniu 15 marca 2021 r. z okazji Dnia Edukacji Prawnej zapraszamy uczniów na spotkania edukacyjne on-line z prawnikami i sędziami.

W dniu 15 marca 2021 r. Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA wspólnie z Fundacją Edukacji Prawnej IUSTITIA po raz kolejny będą organizować Dzień Edukacji Prawnej (DEP). W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować uczniom Państwa szkoły spotkania o charakterze edukacyjnym z sędziami i prawnikami. Z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 z ogromnym żalem zrezygnowaliśmy z organizacji spotkań na terenie sądów i wizyt w szkołach.

W dniu 15 marca 2021 r. zapraszamy uczniów na trzy webinary poświęcone następującym zagadnieniom:

  • godz. 10.00 „Zabawa, zabawa czyli przewodnik rozsądnego imprezowicza” prowadzący: sędziowie Jolanta Jeżewska i Marta Kożuchowska – Warywoda (link do wydarzenia na stronie)
  • godz. 11.15 „Prawa zwierząt w świecie praw człowieka” prowadzący: adwokatka Karolina Kuszlewicz i Elżbieta Piotrowska-Albin (link do wydarzenia na stronie)
  • godz. 12.30 „Prawa i obowiązki osoby zatrzymanej przez Policję” prowadzący: sędziowie Monika Ciemięga i Igor Tuleya (link do wydarzenia na stronie)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: fundacja@iustitia.pl . Zwrotnie prześlemy informację o sposobie logowania na webinar.