Fundacja Edukacji Prawnej IUSTITIA > Wiadomości > II webinarium z okazji DEP 2024 – 15 marca

„Uczniu poznaj swoje prawa z „Prawem Marcina””, godz. 10.00 – 10.40, z Marcinem Kruszewskim rozmawia Radek Łukasik.

W dniu 15 marca 2024 r. zapraszamy uczniów na trzy webinaria on-line. Nauczycieli zgłaszających grupy do udziału prosimy o kontakt na adres: fundacja@iustitia.pl . Zwrotnie prześlemy informację o sposobie logowania.

 

Uczniu poznaj swoje prawa z „Prawem Marcina”, godz. 10.00 – 10.40, z Marcinem Kruszewskim rozmawia Radek Łukasik.

 

Jacek Kruszewski – prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, twórca największego profilu prawniczego w Polsce, na którym codziennie opowiada o prawach ucznia. TikToker roku 2023 wg. See Blogers. W ostatnich dwóch latach jego konto było najszybciej rozwijającym się profilem na platformie. W młodości był tym uczniem, który wykłócał się z nauczycielem, czy można mu zabrać telefon; dziś wspiera młodzież w walce o ich prawa w domu i w szkole.

Radosław Łukasik – prawnik, Dyrektor Segmentu Administracji Państwowej, Wolters Kluwer Polska, członek zarządu Fundacji Edukacji Prawnej „Iustitia”.

 

Inne webinaria tego dnia:

  1. Praktyczny poradnik nie tylko dla początkującego aktywisty 9.00 – 9.40 z Jakubem Kocjanem z Akcji Demokracja, rozmawia Jolanta Jeżewska
  2. Eko odpowiedzialni – czy drzewa dziękują? 11 – 11.40 – z aktywistką Anną Albin z Inicjatywy Dzikie Karpaty rozmawia Jarosław Konopka